Op dinsdag 5 juni houdt Vrije Basisschool Sint-Vincent Deftinge een kunstendag, waarop onze leerlingen zullen samenwerken met topartiesten uit de meest uiteenlopende disciplines, en dit rond het thema “VERLOREN VOORWERPEN”.

 

Vanaf 16u30 tot 18u30 nodigen wij jullie uit aan de overkant van onze school voor een heus toonmoment: een expo met ook performances, lezingen, en nog veel meer.

 

De vernissage (met receptie) wordt geopend door burgemeester Jurgen Soetens.

 

De deelnemende kunstenaars zijn Lisa Bilterijst, Lisa Bracke, Colette Broeckaert, Ode de Kort, Herwig Deweerdt, Anna Geenen, Ineke Gijselinck, Hanna Ravnsborg Hollevoet, Tom Lambeens, Remco Roes, Lieve Simoens, Carla Swerts, Inge van den Kroonenberg, Vincent Van Meenen, Eva Vermeiren, Martha Verschaffel, Lukas Verstraete.

 

Komt dat zien!

 

Vriendelijke groet, 

het schoolteam en Arne De Winde (organisator van het kunstproject).

 

Foto